ادکلن زنانه اسکلاره تلگرام

 • ادوپرفیوم زنانه اسکلاره مدل Telegram حجم 100 میلی لیتر
 • Sclaree Telegram Eau De Parfum For Women 100ml
اسکلاره

80,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ادو پرفیوم
اسکلاره
خانم ها
خنک / شیرین
100 میل
اسپری
شیشه
ایران
سازمان غذا و دارو
50/17481

عطر زنانه تلگرام برند ایرانی اسکلاره

ادکلن زنانه تلگرام Sclaree Telegram For Women برگرفته از پایه بوی مشهور Euphoria است. عطر Euphoria عطری است که باید آن را محبوبترین ادکلن زنانه چند سال اخیر بازار ادکلن نامید که تناسب عجیبی با آنچه یک خانم از یک عطر شیک و جذاب با قیمتی معقول می خواهد دارد. این عطر به یاد ماندنی کلوین کلاین ‬‎ Calvin Klein توسط در سال ۲۰۰۵ تولید شد. حال ادکلن زنانه تلگرام دارای این رایحه پر طرفدار می باشد.

ادکلن زنانه تلگرام الهام گرفته شده از احساس آزادی است این عطر با پایه بوی خود به قدری محبوب است که همیشه اولین انتخاب مغازه داران برای پر کردن ویترین هایشان است و این امر در کشور ما نیز به شدت صادق است. در مورد محبوبیت و کیفیت بالای ادکلن تلگرام زنانه همین بس که علاوه بر ظاهر شیک و بسیار زیبای آن، ماندگاری قابل توجه و پخش بوی بالایی نیز داراست.

این ادکلن گرم و شیرین توسط شرکت اسکلاره با کیفیت بالا و غلظت Eau De Perfume تولید وبسته بندی شده است که مناسب مصرف روزانه بانوان می باشد. گرم و شیرین بودن رایحه ادکلن زنانه تلگرام باعث شده از این ادکلن بیشتر در فصول پاییز و زمستان استفاده شود.

 • ساختار رایحه
  مرکبات , گل , میوه
 • آغازی
  نارنگی، نارنچ، شکوفه گیلاس
 • میانی
  گل رز، بنفشه، یاسمین
 • پایانی
  صندل، بامبو، مشک

ادکلن زنانه تلگرام

Sclaree Telegram For Women برگرفته از پایه بوی مشهور Euphoria است. عطر Euphoria عطری است که باید آن را محبوبترین ادکلن زنانه چند سال اخیر بازار ادکلن نامید که تناسب عجیبی با آنچه یک خانم از یک عطر شیک و جذاب با قیمتی معقول می خواهد دارد. این عطر به یاد ماندنی کلوین کلاین ‬‎ Calvin Klein توسط در سال ۲۰۰۵ تولید شد.