موم (وکس) سکه ای آلوئه ورا اطلس

  • موم سکه ای آلوئه ورا اطلس غني شده با مواد مختلف براي سازگاري با انواع پوست - 500 گرم حاوی 20 قرص

اطلس
  • 1 عدد
  • 1 بسته

2,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

شمع سکه ای(وکس)
اطلس
500 گرم
جعبه
ایران
سازمان غذا و دارو
2162314030440000

موم هاي سکه اي :

غني شده با مواد مختلف براي سازگاري با انواع پوست.

اين گروه از موم ها براي انواع پوست ها مناسب بوده و به دليل توان چسبندگي بالا به پوست ، مو هاي کوتاه و غير قابل مشاهده اي را بر روي پوست وجود دارد کاملا تخليه مي نمايد.

خواص آلوئه ورا ( آلوورا ) :

آلوئه ورا ( آلوورا ) يا صبر زرد گياهي است علفي و چند ساله با برگ‌هاي ضخيم، گوشتي و دراز. حاشيه‌ برگ‌هاي آن کمي پيچ و خم‌دار و داراي تيغ است. گل‌هاي آن‌ به‌صورت خوشه‌اي زيبا در انتهاي محور ساقه گل‌دار و به رنگ سبز مايل به زرد قرار دارند.

آلوئه ورا خاص مناطق آفريقايي است که به آن زنبق بياباني يا صحرايي هم مي‌گويند. در برخي کشورها با نام‌هايي چون «گياه جاودانگي»، «گياه دارويي»، «گياه ملکه» و … ناميده مي‌شود.

نخستين بار مصري‌ها  گياه آلوئه ورا ( آلوورا )را براي درمان زخم‌ها، سوختگي‌ها و عفونت‌ها به کار مي‌گرفتند. پس از آنها يوناني‌ها، اسپانيايي‌ها و آفريقايي‌ها به شيوه‌ها و منظورهاي مختلف از  گياه آلوئه ورا ( آلوورا ) استفاده مي‌کردند.

از خواص الوورا بر پوست اينكه به پوست شما شادابي طراوت ولطافت ونرمي پوست مي بخشد پس شما با يك تير دو نشان زديد هم موزدايي انجام داديد و به پوست خود اين خواص را هديه كرديد امتحان كنيد و ببينيد اين محصول چه اثري دارد و كاملا اين محصول گياهي مي باشد.

طریقه مصرف:

از شمع برای اصلاح صورت به دو صورت استفاده میشود:

1- با دستگاه

2- بدون دستگاه

1- با دستگاه: این روش که عمداتا مخصوص سالن های آرایشی بوده بدین صورت است که مقداری از پارافین اصلاح را داخل دستگاه گذاشته تا آب شود و سپس با کاردک مخصوص روی پوست کشیده و بگذارید کمی خشک شود، سپس خلاف جهت مو بکشید.

2- بدون دستگاه: ظرف آبی را روی حرارت قرار دهید و بعد از آنکه به دمای جوش رسید ظرف محتوی قالب شمع را روی آن قرار دهید و بگذارید آرام شمع روی حرارت بخار آب ذوب شود.( هرگز برای ذوب کردن شمع از حرارت مستقیم استفاده نکنید زیرا شمع در این حالت می سوزد) و سپس با یک چوب بستنی روی صورت بکشید و بعد از خشک شدن خلاف جهت موها بکشید.

مقالات مرتبط