کانسیلر چیست؟

تاریخ انتشار: 97/09/16
نمایش: 338
(0 رای)
  • کانسیلر جزو مواد آرایشی اولیه یا زیر ساز است که معمولا قبل آرایش از آن استفاده کرده تا جای زخم ، چین و چروک ، سیاهی دور چشم و گودی و... را محو کرد

کانسیلر چیست

کانسیلر جزو مواد آرایشی اولیه یا زیر ساز است که معمولا قبل آرایش از آن استفاده کرده تا جای زخم ، چین و چروک ، سیاهی دور چشم و گودی و... را محو کرد در واقع کانسیلر کرم پودر فشرده شده است که معمولا برای راهنمایی استفاده از رنگ مناسب فروشگاه اینترنتی دیبارا پیشنهاد میکند یک درجه روشن تر از رنگ کرم پودر باشدکانسیلر در مدل ها و قالب های متفاوتی تولید میشوند که میتوان به کانسیلر مایع ، جامد ، استیکی ، پودری و کرم اشاره کرد.

کانسیلر مایع

کانسیلر مایع از متداول ترین نوع کانسیلرها است که با استفاده از قلم موجود در آن مورد استفاده قرار میگیرد و پوشش دهی خوبی دارد بعضی از افراد بعد استفاده از کانسیلر مایع از ایجاد چین و چروک بعد از چند ساعت ابراز نارضایتی میکنند که اغلب به دلیل استفاده از کانسیلرهای تقلبی و ارزان قیمت متداول در بازار است.

کانسیلر جامد

کانسیلر جامد یا کانسیلر مدادی مانند رژ های مدادی هستند و حالت فشرده که دارند باعث میشود داخل کیف لوازم آرایش ایجاد کثیفی نکنند و به اصطلاح مدل مسافرتی کانسیلرها هستند، کانسیلر جامد سطح پوشانندگی معمولی دارد.

کانسیلر استیکی

کانسیلر استیکی یا رژی مانند رژ لب جامد است و به صورت پیچی است ، برای استفاده از این مدل کانسیلر بهتر است از برس یا شت های آرایشی یا انگشتان دست اقدام نمایید و به صورت مستقیم به صورت خود نزنید.

کاسنیلر کرم و کانسیلر پودری

این دو مدل کانسیلر سطح پوشانندگی بسیار بالایی دارند و به صورت فشرده شده میباشند و معمولا با استفاده از کرم پودر و ترکیب آن مورد استفاده قرار میگیرند.

نقاط استفاده از کانسیلر ها

زیر چشم

استفاده از کانسیلر برای زیر چشم بیشترین دلیل مصرف کانسیلر به شمار میرود که با استفاده از آن میتوان گودی زیر چشم یا سیاهی اطراف چشم را پنهان کرد.

اطراف بینی

در فصل های سرد سال یا فصل بهار به دلیل سرما خوردگی یا آلرژي های فصلی بسیاری از افراد دچار آبریزش بینی میشوند و بعد از مدتی بینی قرمز میشود که این امر باعث بزرگ به نظر رسیدن بینی میشود با استفاده از کانسیلر و زیر سازی آن با کرم میتوان این قرمزی را از بین برد.

جای جوش و لک

با استفاده از کانسیلر و پخش کردن آن به صورت پراکنده میتوان یک زیر سازی عالی را برای پوست انجام داده و پوست را یک دست کرده و جایی از لک و جوش در پوست باقی نگذارید ، در واقع استفاده از کرم پودر یا پن کیک برای پنهان کردن جوش و لک به دلیل پوشانندگی کمتر آنها نسبت به کانسیلر باعث میشود بیشتر در آن نقاط استفاده کرده و خود کرم پودر و پن کیک مانند لک روی پوست باقی می مانند اما با کاسنیلر این داستان کاملا متفاوت است!

اطراف دهان

استفاده از کانسیلر اطراف دهان باعث جوان تر به نظر رسیدن شما میشود همچنین ترکیب آن با رژ لب رنگی ملایم تر را به شما میدهد و اگر در اطراف لب از آن استفاده کنید لب شما برجسته تر به نظر خواهد رسید.

کانسیلر ایرانی در فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی دیبارا

شرکت های ایرانی برای تولید کانسیلر رقابت شدیدی ندارند و تنها چند شرکت هستند که این وسیله آرایشی را تولید میکنند فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی دیبارا کانسیلر پریم را به شما پیشنهاد میکند.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

آخرین خبرها