شرایط ارسال و تحویل کالا :

ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی دیبارا بطور منظم در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود. برای ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل رسمی، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال سفارش مشتریان انجام خواهد شد.

ما در فروشگاه اینترنتی دیبارا به دو روش کالای شما را ارسال می نماییم :

1- پیک فروشگاه اینترنتی دیبارا
ارسال سفارشات توسط پیک فروشگاه اینترنتی دیبارا صورت میگیرد و در حال حاظر تنها مخصوص مشتریان شهر تهران است.

2- پست جمهوری اسلامی 
فروشگاه اینترنتی دیبارا در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست سفارشی انجام میدهد. بارگیری محموله ها فروشگاه اینترنتی دیبارا در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل پیش از ساعت 11 ظهر صورت می گیرد . در صورت انتخاب پست سفارشی سفارش شما بین 2 تا 5 روز کاری لازم بذکر است فروشگاه اینترنتی دیبارا نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و یا پیامک به اطلاع مشتری می رساند لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت فروشگاه اینترنتی دیبارا خارج می باشد . شما می توانید از طریق آدرس tntsearch.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی در هنگام سفارش از مشتری اخذ می گردد. سفارشات بالای 75هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور ارسال می شود.


خسارت در هنگام حمل و نقل
فروشگاه اینترنتی دیبارا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به شکل ارسال توسط پست جمهوری اسلامی ایران (پست سفارشی) بوده که اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت پست است لذا از مشتریان محترم تقاضا می گردد قبل از تایید دریافت از مامور شرکت پست حتما از سلامت کالا اطمینان حاصل فرمایید.